Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Potrącenie przy rondzie Bema. Ranny rowerzysta


W pobliżu ronda Bema w Olsztynie rowerzysta wjechał wprost pod koła peugeota. Ranny mężczyzna przewieziony został do szpitala.

 
Do wypadku doszło we wtorek po godz. 16 przy rondzie Bema. - Kierowca peugeota, jadący od strony dworca, skręcał w ulicę Limanowskiego - informuje Krzysztof Wasyńczuk z KMP w Olsztynie. I dodaje: - W tym samym czasie na przejście dla pieszych, wprost pod koła samochodu, wjechał rowerzysta.

Ranny mężczyzna, który uskarżał się na ból nóg, przewieziony został do szpitala.

źródło: Gazeta Olsztyńska

 

Rowerzysta potrącony na pasach przy placu Bema

Do zdarzenia doszło we wtorek tuż po godz. 16 na ul. Partyzantów tuż przy rondzie. Utrudnienia w ruchu trwały niemal godzinę

Policja ustala szczegóły wypadku, który wydarzył się na pasach przez ul. Partyzantów od strony Dworca Głównego. Niestety kamera monitoringu miejskiego nie zarejestrowała zdarzenia, a dopiero moment gdy rowerzysta już leżał na pasach. Potrącony przez samochód osobowy cyklista został odwieziony do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały niemal godzinę.

 

Nie wiadomo czy zawinił kierowca, czy rowerzysta.

 

źródło: Gazeta Wyborcza

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież