Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Rajd Goscińcem Niborskim


Niewiele jest tras rowerowych tak bogatych i pełnych ciekawostek jak Trakt Niborski (będący frag-
mentem starego szlaku Warszawa-Królewiec), łączący Olsztyn z Nidzicą.
Dzięki zaangażowaniu Pana Andrzeja Małyszko z Rusi wszechstronne bogactwo tej trasy ma szansę
zaistnieć dla szerokiego grona odbiorców. Szczególną grupą tych odbiorców są uczestnicy corocznych Rajdów rowerowych, a najbliższy z nich odbędzie się 05 czerwca (sobota).

Oficjalny start imprezy nastąpi o godz. 9:3o w Bartągu (przy kościele).

Dla osób zainteresowanych wspólnym dotarciem na start z Olsztyna zorganizowano dwa punkty zborne:
1. o godz. 8:45 pod Wysoką Bramą
2. ok. godz. 9:oo pod budynkiem Rektoratu w Kortowie.


Szczególnie ciekawe będzie to, iż osoby jadące z tą grupa z Olsztyna będą miały okazję poznać dokładny przebieg początkowego fragmentu Traktu na odcinku Olsztyn (Stary Dwór) - Bartąg.

Tegoroczny Rajd ma także charakter integracyjny, ponieważ we wspólną trasę mają wyruszyć osoby niepełnosprawne na handbikach i wózkach, a na półmetku wycieczki (około 12:oo w ośrodku Rybaczówka nad jez. Łańskim) zjawią się także cykliści z Nidzicy, Olsztynka, Stawigudy i Rusi.
Na wszystkich uczestników czekać tam będzie ognisko z bezpłatnym bufetem, okolicznościowe upominki, konkursy z nagrodami i dobra zabawa.

UDZIAŁ BEZPŁATNY

 

 

Komentarze  

 
0 #1 Nicolas Hulot 2013-04-20 13:12
To Panie Małyszko Pan się kwalifikuje do trybunału Unii Europejskiej i wszyscy którzy będą maczali palce w PUSZCZY NAPIWOCKO RAMUDZKIEJ.Czyli Pan Małyszko i spółka chcą wyciąć 72000tyś.m2 lasu po to żeby roweżyści i inni zanieczyszczali i niszczyli ostoję wielu gatunków zwierząt i roślin na całym odcinku od Olsztyna do Butryn.Przecież już daliście przykład na niewielkim odcinku od Olsztyna jeden wielki śmietnik w lasach.Tak więc żeby zapobiec temu bałwochwalczemu pomysłowi Pana Małyszko już piszemy petycję do ministerstwa ochrony środowiska UNII EUROPEJSKIEJ.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież