... i po świętach!


28 września oficjalnie zakończyliśmy świętowanie Europejskiego Dnia bez Samochodu, który tradycyjnie przybrał formę "bezsamochodowego" weekendu.
Zainteresowanie uczestników udziałem w dwóch grach terenowych (miejskiej i pozamiejskiej) przeszło nasze oczekiwania i niebezpiecznie zbliżyło się do limitu przygotowanych do zabawy materiałów:) Wszystko jednak przebiegło bez zakłóceń, dlatego popołudniu rozlosowaliśmy nagrody wśród wszystkich startujących.

Gra "Rowerem po mieście" (polegająca na odwiedzeniu jak największej liczby osiedlowych bibliotek w celu pobrania stamtąd pojedynczych kuponów i przywiezieniu ich do biblioteki multimedialnej Planeta 11) zachęciła do przejażdzki kilkadziesiąt osób. Do specjalnej urny wrzucono 187 losów. Wśród wszystkich startujących mieliśmy trzech uczestników, którzy wykazali się 100% skutecznością i odwiedzili wszystkie 14 filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Byli to: Michal Żmijewski, Leszek Dobosz i Dariusz Błachowicz.

Gra "Rowerem poza miasto" (polegająca na przejechaniu jednego z dwóch lub obydwu szlaków rowerowych w okolicach miasta i zaliczeniu kilku prostych zadań zawartych w karcie startowej otrzymywanej gdzieś na trasie) była zakończył się udziałem 23 osób, a pięć z nich przejechało dwa wymagane szlaki i prawidłowo wypełniło karty startowe: Barbara Żebrowska, Adrian Banach, Wojciech Kamiński, Leszek Dobosz i Dariusz Błachowicz.

Osoby, które miały szczęście w losowaniu, a nie były obecne w Planecie, zostały powiadomione telefonicznie lub mailowo o sposobie odbioru swojej nagrody rzeczowej. Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się w sumie do 15 osób! Gratulujemy!

Gry były dofinansowane przez samorząd Miasta Olsztyn, a sponsorem nagród był Dom Handlowy Arpis (al. Piłsudskiego 46)fot.: Miejsce odbioru kart startowych na szlaku Olsztyn-Arboretum >
fot.: Wystarczyło tylko przyjechać na szlak, odebrać specjalną kartę i wykonać kilka prostych zadań na trasie >
fot.: Zabawa "Rowerem poza miasto" obejmowała także rodzinny szlak w Lesie Miejskim >
 fot.: Zadania w Lesie Miejskim polegały na odnaleznieniu kilku informacji na tablicach historycznych Systemu Rekreacyjnych Tras Rowerowych >
fot.: Taki "kwiatek" czekał na uczestników gry miejskiej na szczęście tylko w jednej filii MBP >


fot.: Niecierpliwe oczekiwanie na losowanie nagród w Planecie 11... >fot.: ... i najmłodszy z nagrodzonych. Jeden z wymaganych w grze pozamiejskiej szlaków przemierzył w foteliku:) >


 

Komentarze  

 
0 #1 profile2623 2018-10-30 18:20
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://gaestebuch.jodlerklub-trub.ch/public/img-1539195761.jpg
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież