Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
alleycat ::: Miasto Mozaika #2
niedziela, 18 września 2011 20:56


Już w niedzielę /25 września/ nadarzy się okazja udziału w kolejnej rowerowej grze miejskiej. Będzie to zabawa łacząca w sobie elementy intensywnej wycieczki po mieście, rajdu na orientację oraz ulicznej gonitwy z czasem i pozostałymi uczestnikami. Poprzednia edycja odbyła się w czerwcu i wyglądała tak > obszerna relacja.

 


Udział w tej imprezie polega na możliwie sprawnym odwiedzeniu punktów kontrolnych przygotowanych na terenie miasta, wykonaniu prostych zadań opisanych w karcie startowej (tzw. manifeście) i dojechaniu do mety:)
Trasę przejazdu wymyślają sobie sobie sami uczestnicy po zapoznaniu się z rozmieszczeniem punktów kontrolnych. Organizator dopuszcza start zawodników/zawodniczek indywidualnych oraz drużyn o dowolnej liczbie osób.

Bramka startowa zostanie otwarta przy scenie staromiejskiej (przy budynku Starego Ratusza) w godz. 16:oo-16:3o.

Trasa na 2 godziny jazdy tempem rekreacyjnym.

Wyposażenie obowiązkowe:
* sprawny i przepisowo wyposażony rower dowolnego typu,
* punktualny zegarek,
* ubiór dostosowany do warunków pogodowych.

Udział bezpłatny. Dla najlepszych przygotowano nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników upominki oraz bezpłatny bufet na mecie.

Udział w imprezie odbywa się na odpowiedzialność własną uczestników. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę na swój start w imprezie podpisaną przez Rodzica lub innego prawnego opiekuna.Impreza zorganizowana przy współudziale finansowym Samorządu Olsztyna.
Poznaj ciekawe miejsca w Olsztynie.
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież