Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
alleycat > Świetlisty szlak # 2
poniedziałek, 31 października 2011 01:45


Pożegnaliśmy lato, a więc mamy do syspozycji calutki jesienny sezon:) W związku z tym zapraszamy na kolejną odsłonę wieczornej gry rowerowej na ulicach Olsztyna. Pierwsza- sierpniowa edycja "Świetlistego szlaku" pokazała, że w mieście pełno jest ciekawych punktów orientacyjnych, które stają się charakterystyczne dopiero po zmroku, kiedy rozbłysną swoim światłem. Relacja z tamtej znajduje się > tutaj, a już w najbliższą niedzielę (06 listopada) następny rajd.

Zapisy: od 16:40 do 17:00 w przejściu pod Wysoką Bramą.
Wśród osób, które zgłoszą swój udział i rzeczywiście wezmą udział w imprezie rozlosujemy nagrody ze specjalnej puli. Zgłoszenia (imię, nazwisko + ew. pseudonim) należy słać do 06.11 (niedziela) do godz. 12:00 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wpisowe:
5 zł (kasa w całości na sprawy organizacyjne).
Nagrody rzeczowe dla najlepszych 3 osób + szprychówki dla wszystkich + na mecie losowanie wśród wszystkich, którzy tam dotrą:)

Trasa:
na około 1 godz. 15 minut jazdy w żwawym tempie.
Na trasie będzie około 10 punktów kontrolnych. Kary czasowe za brak zaliczenia lub zaliczenie nieprawidłowe punktu kontrolnego. Starty indywidualne lub drużynowe (bez limitu liczby osób w ekipie).

Meta:
pod dachem, w ogrzewanym pomieszczeniu, gdzie będzie czekał bezpłatny bufet.

Wyposażenie:
* sprawny i oświetlony rower (obowiązkowo)
* coś do pisania (obowiązkowo)
* sprawny zegarek (obowiązkowo)
* plan miasta (zalecany)   

Udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

 

 

 

Zobacz tanie bilety lotnicze.

 

Komentarze  

 
0 #1 wioletta 2012-02-06 21:17
Marcinie na rowerze (spotkanie koniec lipca 2011) poznany pod ratuszem po koncercie w Olsztynie o 1 w nocy. Hmm, jeżeli nie obraziłeś sie na mnie wtedy śmiertelnie to daj znać proszę. Pozdrawiam Wioletta:)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież