Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Spacery-Rowery > relacja


W sobotę (24 września 2011) Las Miejski prawdziwie tętnił życiem!
 Wszystko za sprawą wyjątkowej kulminacji projektu Olsztyn.Aktywnie!, która w godny tego projektu sposób zakończyła sezon wiosenno-letnich imprez. Na piechurów, biegaczy, miłośników marszów Nordic Walking oraz oczywiście rowerzystów czekała specjalnie oznakowana, niespełna 2,5-kilometrowa trasa w okolicach Stadionu Leśnego oraz miasteczko imprezy z szeregiem ciekawych stoisk. Każdorazowe pokonanie trasy dawało jeden los na loterię i szansę na ciekawe nagrody. 


Imponująco wygląda ogólna statystyka imprezy, ponieważ 280 uczestników dało się skusić do pokonania trasy prawie 550 razy, a w loterii finałowej rozlosowano ponad 50 osób!
Każdy z punktów kontrolnych zlokalizowanych w pięciu miejscach trasy był także nie lada atrakcją, która zachęcała do ponownego przejechania, przejścia lub przebiegnięcia.


Oficjalna relacja z imprezy >
tutaj
 
Oficjalna galeria zdjęć z imprezy > tutaj


Mniej więcej wyglądało to tak:


^ Miasteczko zawodów na Stadionie Leśnym.


^ Jedyna formalność to zapisy w biurze i pobranie karty startowej.


^ Potem już tylko przemierzanie urokliwej trasy w Lesie Miejskim na własny sposoób, we własnym tempie, w dogodnym towarzystwie i o dowolnej porze trwania imprezy.


^ "Prawdziwie" kontrolny punkt Straży Granicznej.


^ Odwiedziny w punkcie obsługiwanym przez Lasy Państwowe.


^ Punkt olsztyńskiej Straży Miejskiej.


^ Do zobaczenia za rok!

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież