Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Zimowe kręcenie pod dachem
piątek, 15 stycznia 2016 13:35


Zimowa aura i krótkie dni często zniechęcają do dłuższych wyjazdów, a wiele osób teraz łatwiej znajduje wymówki do odpuszczenia sobie przejażdżki w plenerze. Uważamy, że nie ma to jak kontakt z naturą, hartowanie się i przełamywanie swoich słabości, ale warto korzystać z możliwości kręcenia pod dachem, czyli zajęć spinningowych. Body Perfect wraz z partnerami przygotowali bogatą ofertę na różnych poziomach trudności.

 

Zajęcia odbywają się niemal codziennie. Nie ma potrzeby wcześniejszych zapisów. Udział w zajęciach jest płatny zgodnie z poniższą informacją lub bezpłatny dla posiadaczy klubowych karnetów.
Po każdych zajęciach uczestnicy mają dostęp do strefy welness, czyli jacuzzi, sauny i słonecznej polany.

W recepcji można zakupić napoje, drobne przekąski i odżywcze koktajle.


Oto plan zajęć obowiązujący przez najbliższe tygodnie:

 

Klub regularnie organizuje Dni Otwarte na wybrane zajęcia.
Najbliższa możliwość BEZPŁATNEGO spróbowania swoich sił w zupełnie nowych zajęciach "Turystyka Rowerowa" już w niedzielę 17 stycznia o godz. 14:00 i 15:30.
Będzie to innowacyjna forma wykorzystująca muzykę, pokaz slajdów i animacje trasy. To wszystko oczywiście w trakcie "jazdy" :) Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (rowerów) należy wcześniej zgłosić chęć udziału: (89) 612 97 97(89) 612 97 97 .


 

 

Przykładowe zajęcia spinningowe w Body Perfect wyglądają tak:

 

Realizatorami cyklu zajęć spinningowych są olsztyńscy kolarze-amatorzy skupieni w dwóch drużynach:
- Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
- Akademia Kolarstwa Olsztyn
Jest to więc także okazja do zapoznania się z nimi, rozpoczęcia regularnych treningów, a już od wiosny wspólnego uczestnictwa w imprezach MTB i wyścigach szosowych.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież