Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Ponad 650 odjazdów!
wtorek, 15 maja 2012 22:21


Gra miejska pod hasłem Odjazdowy Bibliotekarz okazała się nie lada generatorem rowerowych podróży po mieście, a także odwiedzin w olsztyńskich bibliotekach. Rowerzyści śmigający po mieście w poszukiwaniu konkursowych kuponów "zaliczyli" łącznie ponad 650 wizyt w miejskich i wojewódzkich bibliotekach na terenie całego miasta.


Ostateczne wyniki gry, czyli wręczanie nagród dla najbardziej "pracowitych" uczestników oraz losowanie wśród wczystkich pozostałych rowerzystów, odbędzie się podczas sobotniej wycieczki do Sząbruka, ale już z powodzeniem można powiedzieć, że zabawa okazała się przebojem:) 

Bibliotekarze i bibliotekarki otrzymywały od odwiedzających ich rowerzystów życzenia w dniu swojego święta, były także czekoladki rozwożone do bibliotek przez sympatycznego cyklistę oraz liczne zapewnienia, że wizyty rowerzystów wnosiły do bibliotek trochę pozytywnego zamieszania:)


^ komplet materiałów zebrany ze wszystkich bibliotek.


^ Kamila z Planety 11, czyli główna sprawczyni biblioteczno-rowerowego zamieszania.


^ wszystkie elementy obsługi gry (kolportaż i zebranie materiałów) rzecz jasna odbyły się przy pomocy roweru:)
Tu: odwiedziny na ul. Obronców Tobruku.
 

^ j.w.
Tu: odwiedziny na ul. Sikiryckiego.


^ j.w.
Tu: odwiedziny na ul. Gałczyńskiego.Przypominamy, że następnym etapem Odjazdowego Bibliotekarza w Olsztynie jest wycieczka
, której celem będzie szkolno-publiczna biblioteka w Sząbruku. Olsztyńscy rowerzyści zawiozą tam książki, które zostaną zebrane podczas najbliższych dni. Wszelką literaturę można przynosić do dowolnej biblioteki miejskiej na terenie miasta. Na książki czekamy do piątku (18 maja) do godz. 12:00.

Wycieczka rusza w sobotę o godz. 12:00 spod Planety 11. 
Oto miejsce zbiórki i pierwsza rowerzystka już przygotowująca się do sobotniej przejażdżki :)

  

 

Komentarze  

 
0 #1 Janette 2019-06-11 08:08
Witam, osobiście absolutnie zgadzam się z Twoim tekstem !


Also visit my web site Magda: http://dziecieca.warszawa.pl/
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież