Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Kampania z tradycjami


Kampania "JAdę, NIE TANKUJĘ" kręci się już po raz ósmy! Niewiele jest inicjatyw, które przez tyle lat utrzymywałyby zainteresowanie uczestników oraz stopniowo docierały do nowych grup. Nie ma w tym zbyt wiele przypadku, ponieważ motorem tej akcji są lokalne organizacje pozarządowe, gromadzące wokół siebie autentycznych pasjonatów/pasjonatki rozmaitych form użytkowania rowerów. W ciągu każdego roku w różnych przedsięwzięciach Kampanii bierze udział około 1,5 tysiąca mieszkańców Olsztyna. 


Realizatorzy Kampanii są nastawieni na współpracę z olsztyńskimi placówkami oświatowymi aby przy pomocy nauczycieli docierać do namłodszych rowerzystów i ich rodziców. Wszystko po to, by udowadniać, że rower jest doskonałym narzędziem spędzania wolnego czasu w sposób bezpieczny, aktywny i zdrowy oraz możliwy do wykorzystania przez wszystkich w rodzinie.


Różnorodność organizacji tworzących "JAdę, NIE TANKUJĘ" jest jej istotną wartością, dzięki której Kampania jest wciąż "świeża" i atrakcyjna. Każdy sezon przynosi zmiany w sposobie działania poszczególnych organizacji, dzięki czemu akcja elastycznie dopasowuje się do aktualnych trendów, korzysta z nowinek i reaguje na bieżące zapotrzebowanie lokalnych cyklistów.

Najlepsze źródło informacji nt. Kampanii >> tutaj   

Oto najbardzieJ rozwinięte formy rowerowej aktywności  w ramach "JAdę, NIE TANKUJĘ":
 
   
^ wycieczki w bliskie okolice Olsztyna.

^ szkolne zawody rowerowe "O Puchar Kampanii".


^ spotkania w olsztyńskich szkołach podstawowych i gimnazjach.


^ amatorskie zawody w kolarstwie ekstremalnym "mini DH".


^ rowerowe rajdy na orientację w okolicach miasta.


^ organizowanie wizyt Gości specjalnych (tu: uczestnicy Raciborskiego Rajdu Środowisk Trzeźwościowych Dookoła Polski).


^ przygotowywanie elementów infrastruktury rowerowej (tu: oznakowany szlak turystyki rowerowej Olsztyn-Gronity-Kudypy /Leśne Arboretum/).

   

 

Komentarze  

 
0 #1 Dominique 2019-07-16 11:18
Hej dzięki za wpis !

Stop by my page - Julka: http://babadu.waw.pl/
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież