Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Rowerzyści, POBUDKA!

 
„Budzimy się na wiosnę!” to hasło przewodnie inauguracji „Olsztyn. Aktywnie!” 2011.
W tym roku projekt rusza z czterema nowymi dyscyplinami (joga, smocze łodzie, golf i podwodne spacery) jednak najważniejszą dla nas wiadomością jest to, że trzy różne odmiany rowerowania stanowią najsilniejsze ogniwa przygotowanego łańcucha wydarzeń. Wśród łatwych i bardzo przystępnych wycieczek "rodzinnych" oraz dłuższych i bardziej wymagających wycieczek "zaawansowanych" znajdzie się również miejsce dla rowerzystów szukających sposobów na aktywne podniesienie poziomu adrenaliny podczas otwartych treningów w Bikepark Wąwóz. 

WIOSENNA PARADA
Aby zamanifestować naszą obecność podczas oficjalnego, aktywnego powitania Wiosny organizujemy wspólny przejazd przez miasto i wspólny wjazd na Starówkę!
19 marca (sobota) zapraszamy wszystkich rowerzystów (niezależnie od rodzaju używanego roweru i uprawianej "dyscypliny") wraz z rodzinami na wiosenne spotkanie inaugurujące projekt „Olsztyn. Aktywnie!”. Główna część imprezy odbędzie się w okolicach mostu św. Jana. Na miejscu zaplanowano wiele atrakcji, a wśród nich pamiątkowe zdjęcie wszystkich Olsztynian Aktywnych, spływ kilkuset płetwonurków i kilkudziesięciu kajaków.

UWAGA! W związku z tym, że wspólny wjazd rowerzystów na most św. Jana będzie szczególnym akcentem i ważnym punktem programu, to będzie on transmitowany "na żywo" przez TVP INFO w paśmie ogólnopolskim. Aby ułatwić przyłączenie się do akcji wszystkim chętnym, grupa rowerzystów przejedzie przez najliczniejsze osiedla. Oto zaplanowany rozkład jazdy:

*12:20 spotkanie na pętli autobusowej przy ul. Jarockiej (naprzeciwko budynku kościoła)
*12:30 skrzyżowanie al. Sikorskiego z ul. Wańkowicza
*12:40 skrzyżowanie ul. Synów Pułku z ul. Krasickiego
*12:45 skrzyżowanie ul. Pstrowskiego z ul. Wyszyńskiego
*13:00 skatepark w Parku im. J. Kusocińskiego
*13:10 Wysoka Brama (+zorganizowany wjazd na most św. Jana).
Osoby zdecydowane na samodzielny przyjazd zapraszamy o 13:10 pod Wysoką Bramę.^ Tak wyglądało rozpoczęcie Olsztyn.Aktywnie! w 2010 r. (płetwonurkowie, rowerzyści, Nordic Walking, spacerowicze z Przewodnikiem, kajakarze, biegacze).


WYCIECZKA
Po najważniejszych atrakcjach Klub Turystyki Rowerowej '4R' W-M PTTK zaprasza na wycieczkę 'zaawansowaną', której celem będzie Jonkowo i udział w 
Napoleoniadzie < KLIKAJ.
Start: około 14:00 w okolicach mostu św. Jana (informacja o dokładnej godzinie i miejscu zbiórki będą podawane ze sceny głównej).
Dystans: ok. 30 km (niemal same asfalty).
Prosimy o wyposażenie rowerów w przepisowe oświetlenie, ponieważ powrót do Olsztyna nastapi około 18:00.
Dyskusje nt. imprezy na forum tras 'zaawansowanych' < KLIKAJ

Ubiegłoroczna wycieczka na Napoleoniadę odbyła się w strugach ożywczego "wiosennego deszczyku :)" i w skrócie wyglądała tak:


  

 

Komentarze  

 
0 #1 Adam 2019-07-02 17:36
Hej, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !


my website; Inka: http://czerwonolicy.waw.pl/
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież