Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Finałowe zawody pełne marzeń


Przez ostatnie 2 miesiące Kampania "JAdę, NIE TANKUJĘ" rękami Stowarzyszenia "Młyn" przeprowadziła kilkanaście szkolnych i osiedlowych eliminacji, w których byli wyłaniani najlepsi rowerzyści i rowerzystki.
Teraz przyszła pora na zawody finałowe i przekonanie się kto zasługuje na miano Mistrza i Mistrzyni Olsztyna wśród szkół podstawowych i gimnazjów.
Szczególnym momentem tej imprezy będzie spełnienie marzenia pięcioletniego Łukasza, który bardzo chce mieć własny rower.

Zawody zostaną rozegrane w sobotę (19 czerwca) na terenach zielonych przy Domu Dziennego Pobytu Dziecka "Arka" przy ul. Niepodległości 85 (skrzyżowanie z ul. Kościuszki).
Startujemy o 12:oo, a od 11:3o zawodnicy i zawodniczki będą mieli prawo do sesji treingowej na specjalnie przygotowanym torze przeszkód oraz trasie sprinterskiej.
Rozdanie nagród zwycięzcom, a także wręczenie rowerka małemu "marzycielowi" jest zaplanowane na godz. 15:3o.

Pełna informacja o zawodach i regulamin tej imprezy: jadenietankuje.pl 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież