Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Rowerowe przedszkole


Sobotnie (15 maja) przedpołudnie w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Olsztynie było najlepszym dowodem na to, iż rower może być dobrym towarzyszem zabawy dla przedszkolaków oraz podstawą ciekawie spędzonego czasu dla całych rodzin.

 

Dzięki zaangażowaniu pracowników firmy DB Schenker w tej właśnie placówce odbyło się nietypowe wydarzenie, przy opisywanu którego aż prosi się o stosowanie zdrobnień lub przynajmniej ciągłego używania okreslenia "mini". Wszystko z powodu głównych adresatów tego Festyniku Rowerowego, którzy na swoich mini rowerkach pokonali króciutką, bo około 3 kilometrową trasę nad jeziorem Długim.

Ze względu na prezentowane umiejętności, niektórzy/niektóre uczestnicy/uczestniczki musieli posiłkować się pomocą rodziców lub dwoma doczepianymi kółkami. Radość ze wspólnej wycieczki widać było na wszystkich twarzach, zwłaszcza młodych cyklistów, ponieważ dla niektórych z nich była to pierwsza w życiu "wyprawa" w tak licznym towarzystwie.

 

Przedszkole Nr 2 zasluguje na uwagę także z powodu przystąpienia do Kampanii "Rowerowa szkoła", w ramach której zakupiono dwa stojaki rowerowe i zamontowano w odpowiednio wybranym miejscu w pobliżu wejścia do budynku:

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież