Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
"Obywatelskie" stojaki na osiedlach
poniedziałek, 04 stycznia 2016 21:18


Przegląd inwestycji zrealizowanych w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego daje pozytywne wnioski, ponieważ dzięki zaangażowaniu samych mieszkańców udaje się upowszechnić stosowanie bardzo przydatnych detali. Jedną z takich rzeczy jest montowanie dobrych stojaków rowerowych przy okazji porządkowania osiedlowych placów rekreacyjnych. W 2015 r. mamy dwa takie przykłady: os. Nagórki i os. Brzeziny.

 

Osiedlowy projekt na Brzezinach: "Zagospodarowanie placu pomiędzy ul. Wawrzyczka a ul. Bloka na terenie parkowej zieleni urządzonej":

 

 

Osiedlowy projekt na Nagórkach: Budowa małej architektury rekreacyjnej dla mieszkańców Osiedla Nagórki wraz z urządzeniami do ćwiczeń na powietrzu (kompleks rekreacyjny przy Ogródku Jordanowskim)":

 


^ Widok na fragment okazałego Parku Jordanowskiego i bramę wejściową z rodzinnymi zestawami rowerów :) Nie mylić w bramą wjazdową, bowiem obowiązuje tu "zakaz wjazdu na rowerach". Już krótka wizyta na tym obiekcie wskazuje zasadność tego zakazu, bowiem mnogość dzieci beztrosko bawiących się tutaj wymaga maksymalnego zwracania uwagi na zapewnienie im bezpieczeństwa, a to zdecydowanie nie współgrałoby z dopuszczeniem jazdy na rowerach.


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież