Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
Pierwsze stacje naprawy w Olsztynie
wtorek, 30 czerwca 2015 20:11


Mała rzecz, a bardzo cieszy! Spore zainteresowanie i zadowolenie wywołuje pojawienie się w Olsztynie 2 pierwszych stacji do samodzielnej naprawy roweru. Konkretnych pozytywów jest kilka:

 

Po pierwsze, Centrum Handlowe "Aura" pokazuje, że rowerzystów warto przyciągać nie tylko typowymi promocjami zakupowymi wewnątrz obiektu, ale niezbędne staje się zapewnienie czegoś więcej niż chociażby stojaki rowerowe (TUTAJ przypominamy nasze prawie 5-letnie starania o porządne stojaki pod tym obiektem ;).
Po drugie, w ścisłym śródmieściu pojawiają się 2 ogólnodostępne miejsca, gdzie rowerzyści mają dostęp do dobrej i mocnej pompki oraz zestawu najpotrzebniejszych kluczy niezbędnych do drobnych napraw czy regulacji sprzętu.
Po trzecie, inni przedsiębiorcy zyskują namacalny dowód na to, że nośnik reklamowy może mieć bardzo praktyczną formę. Mamy zatem nadzieję na kolejne firmy reklamujące się w ten sposób.

 

Wbrew temu co wyobrażają sobie niektórzy, ustawione pod "Aurą" stacje naprawy rowerów nie są automatami samodzielnie wykonującymi zlecone czynności, ale całkiem normalnymi skrzynkami narzędziowymi w kolorowej oprawie, a dostępnego w nich wyposażenia trzeba używać własnoręcznie :) Aby jednak nieco pomóc w tej pracy, na obudowie skrzynek znajduje się kod QR CODE umożliwiający internetowy dostęp do instrukcji postępowania przy najczęstszych usterkach.

 

Opis techniczny opisywanych skrzynek narzędziowych firmy IBOMBO znajduje się > TUTAJ

 

Nie obyło się jednak bez błędów

przy tak prostych decyzjach jak wybór miejsca ustawienia stacji. Skrzynka zamontowana przy wejściu od strony Empiku nie budzi wątpliwości, ponieważ stoi pod zadaszeniem i tuż obok dobrych stojaków rowerowych. Dziwne i kłopotliwe wydaje się natomiast ustawienie stacji przy wejściu głównym, gdzie w pobliżu nie ma porządnych stojaków, a ewentualnie zaparkowany rower (w dostępnej tu wyrwikółce) w pewien sposób zawęża często używane wejście do obiektu. Dodatkowo, skrzynkę ustawiono przy dużym koszu na śmieci, który przysparza kolejnych problemów oraz nie stanowi najlepszego sąsiedztwa pod względem estetycznym...

- - - - - - - - - -

A tak to wygląda:


^ Bliskość stojaka pozwala na sprawne "operowanie pacjenta", w którym np. nie mamy zamontowanej nóżki.

 


^ Przed otwarciem centrum handlowego parking rowerowy wygląda tak...

 


^ ..., a po otwarciu już tylko tak :)

 


^ Skrzynka przy wejściu głównym budzi wątpliwości pod względem ergonomiczności, wygody i bezpieczeństwa.

 


^ Ze względu na beznadzieję dostępnego stojaka rowery są tu rzadko parkowane. Jeśli już są, to zabierają jednak sporo cennej przestrzeni w wejściu/wyjściu do obiektu.

 

Komentarze  

 
0 #4 Dell 2018-11-19 00:34
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn additional bucks
every month. You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

my website BestCedric: https://FollowAthena.blogspot.se
Cytować
 
 
0 #3 Dino 2018-10-31 20:59
It's awesome in support of me to have a website, which
is valuable in support of my knowledge. thanks admin

Here is my homepage - seks oferty: https://www.xvideos.com/tags/sex-anonse
Cytować
 
 
0 #2 profile3715 2018-10-31 17:12
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://zumhexenkessel.de/images/photos/3125/3/15d55450f7400c6a49efe843.jpg
Cytować
 
 
0 #1 Juliana 2018-10-18 14:23
Hello, this weekend is nice in favor of me, as this time
i am reading this enormous educational post here at my house.my web blog :: sex randki: https://www.xvideos.com/tags/sex-anonse
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież