Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 47

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/olsztyn/domains/rowerowy.olsztyn.pl/public_html/plugins/content/extranews.php on line 142
III rajd na orientację "Orientuj się!" po terenie gminy Dywity - 23 sierpnia - niedziela

Zabawa polega na szukaniu punktów kontrolnych ukrytych w terenie. W zależności od kategorii (indywidualna, drużynowa, rodzinna) przejechanie trasy nie powinno zając więcej niż 3-4 godziny. Na start przed budynkiem Urzędu Gminy w Dywitach można przyjeżdżać w godzinach 11:oo-11:3o.

Wyposażenie: sprawny rower, ubiór odpowiedni do warunków pogodowych,coś do pisania, sprawny zegarek. Mapy i instrukcje zaliczenia trasy będą wręczane na starcie.

Udział bezpłatny. nagrody rzeczowe za najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach. Bezpłatny bufet na trasie i na mecie. Zapisy i pozostałe informacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przed startem.

org.: Stowarzyszenie "Nasza wieś" Frączki, Klub "4R" W-M PTTK - Olsztyn
współpraca: Starostwo Powiatowe w Olsztynie, Urząd Gminy w Dywitach

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież