Mikołaje na rowerach

 

 


W najbliższą, mikołajkowo-wyborczą niedzielę olsztyńscy rowerzyści mają do wypełnienia specjaną misję- dobrze się bawić:)
Do wspólnej przejażdżki na dwóch trasach (krótkiej=20 km i długiej=ok. 40 km) zaprasza Klub Turystyki Rowerowej "4R" przy W-M Oddz. PTTK. Fotorelacja z wycieczki >tutaj< 

Relacja z mikołajkowej wycieczki zorganizowanej w 2009 znajduje się >tutaj<

Wycieczka rozpoczyna się 05 grudnia (niedziela) o godz. 10:oo na al. Schumanna (przy rondzie).
Impreza ma dwa warianty zróżnicowane pod względem długości, ale jednocześnie uzupełniające się wzajemnie:  
1. Trasa krótka (Olsztyn-Dajtki-Gronity-Kudypy-Gronity-Olsztyn) o dystansie 20 km.
2. Trasa długa (Olsztyn-Dajtki-Gronity-Kudypy-Sząbruk-Unieszewo-Olsztyn) o długości około 40 km.

Do Kudyp wszyscy uczestnicy pokonują trasę krótką. W okolicach siedziby Nadlesnictwa Kudypy będzie czekał ciepły bufet przy ognisku oraz losowanie nagród rzeczowych wśród zgromadzonych.
Kiedy trasa krótka skieruje się w drogę powrotną, wtedy zacznie się drugi etap trasy długiej, polegający na stworzeniu peletonu Mikołajów (odpowiednie akcesoria będą rozdawane na starcie w Olsztynie), wizyta w świetlicy dla dzieci i młodzieży w Unieszewie oraz przekazanie im specjalnie przygotowanych prezentów:)
Wspólny powrót do miasta odbędzie się po wybranej przez wszystkich trasie.

Mikołajkowa tradycję rozpoczniemy już na starcie w Olsztynie, gdzie rowerzyści otrzymają czapki mikołaja oraz pamiątkowe znaczki, które beda jednocześnie losami w loterii przeprowadzonej przy ognisku w Kudypach.

Specjalne zaproszenie kierujemy do biegaczy, którzy przy okazji niedzielnego treningu mogą przyłączyć się do wycieczki. Zapewniamy, iż będą pełnoprawnymi uczestnikami i żadna z atrakcji ich nie ominie:)

Kotakt z organizatorem: 507 617 656   

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież